Прес-конференція ректора університету Івана Катеринчука та Героя України Володимира Жемчугова в ОДУВС

Сьогодні, 24 жовтня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулась прес-конференція за участі ректора вишу доктора юридичних наук генерала поліції третього рангу Івана Катеринчука та радника Міністра інформаційної політики України з освітніх програм Героя України Володимира Жемчугова.

«Актуальність національно-патріотичного виховання нового покоління поліцейських зумовлюється процесами реформування Національної поліції», – зазначив ректор університету Іван Катеринчук.

«У стінах Одеського державного університету внутрішніх справ національно-патріотичному вихованню курсантів, слухачів та студентів приділяється значна увага. Постійно проводяться заходи (лекції, концерти, флешмоби), метою яких є формування у них високої патріотичної свідомості, почуття вірності українському народові, любові до Батьківщини, готовності до виконання громадянського та конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння подальшому становленню її як правової, демократичної, соціальної держави», – додав очільник вишу.

У свою чергу Герой України Володимир Жемчугов розповів журналістам свою особисту історію, зокрема про те, як з травня 2014 року став організатором і активним учасником руху опору проти російської окупації на Луганщині, а у період з 29 вересня 2015 року до 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої «ЛНР».

Радник Міністра інформаційної політики також акцентував увагу на запровадженні освітньої програми національно-патріотичного виховання у закладах вищої освіти України та презентував документальний фільм «Бранці Кремля», створений телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Прес-конференція пройшла в доброзичливій атмосфері, присутні журналісти отримали вичерпну інформацію та відповіді на всі свої запитання.