ПРЕДСТАВНИКИ КМЄС НАВЧАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ОСНОВНИМ ПРИНЦИПАМ УПРАВЛІННЯ ТА ЛІДЕРСТВА

15 червня в Одеському державному університеті внутрішніх справ завершився триденний тренінг Консультативної місії Європейського Союзу для поліцейських ГУНП в Одеській області на тему: «Лідерство та управління для керівників середньої ланки».

dsc_0438dsc_0440Слід зазначити, що нещодавно спеціалісти КМЄС навчали поліцейських принципам community policing.

А впродовж 13-15 червня керівники секторів, відділів та відділень територіальних підрозділів поліції області проходили тренінг на тему: «Лідерство та управління для керівників середньої ланки». Лекторами виступили колишні поліцейські з Данії, Ірландії та Чехії, які ділилися досвідом організації управління в поліції їхніх країн.

dsc_0446dsc_0465Представники керівної ланки поліції області навчалися, як мотивувати особовий склад, як здійснювати розподіл праці в колективі, як з розумом планувати, організовувати і контролювати робочий процес. Також представники КМЄС розповіли, як ефективно запобігати корупційним проявам серед підлеглих.

Учасники тренінгу не тільки слухали лекції, а й виконували практичні завдання. По завершенню навчання, перший проректор університету кандидат юридичних наук, доцент полковник поліції Сергій Албул вручив усім учасникам відповідні сертифікати.

dsc_0449 dsc_0450 dsc_0453 dsc_0456 dsc_0461 dsc_0462