Працівники вишу взяли участь у міжнародному вебінарі «Перевірка доброчесності — ефективний інструмент попередження корупції»

img_7351img_7353Сьогодні, 18 листопада, працівники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у міжнародному вебінарі «Перевірка доброчесності — ефективний інструмент попередження корупції», організатором якого виступила Консультативна місія Європейського Союзу. Учасниками вебінару були представники ГУНП в Одеській області, Управління патрульної поліції в Одеської області, Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України, Прокуратури Одеської області, Управління служби безпеки України в Одеській області, Південного регіонального управління державної прикордонної служби України та інші.

img_7396img_7349Вітальне слово було надано Георгіосу Покасу (Греція), старшому раднику з питань правоохоронної діяльності КМЄС. Надалі Адріан Бану, радник з антикорупційних питань (Румунія), представив румунську модель перевірки доброчесності, детально висвітливши концепції та підстави проведення перевірки, ознайомив із законодавством, пов’язаним із проведенням перевірки на доброчесність працівників МВС, а також впливом впровадження означених перевірок на рівень корупції в Румунії.

img_7356img_7345Джозеф Гулай, старший радник з антикорупційних питань (Угорщина), детально розкрив сутність угорської моделі перевірки доброчесності. Спікер розпочав свою доповідь із важливості введення законодавства у сфері антикорупції та гідного функціонування державних органів, які контролюють означену сферу. Зазначив, що у 2010 році Угорщина задля виявлення корупційних злочинів створила спеціальний орган «National Protective Service». Також пан Гулай розповів історію створення механізмів перевірки на доброчесність у світі. Іноземний фахівець висвітлив процедуру розгляду антикорупційних злочинів в Угорщині та провів паралель із Румунією.

Наприкінці вебінару учасники мали змогу задати спікерам питання та отримали обгрунтовані відповіді. В свою чергу працівники університету висловили вдячність за надання вичерпного та актуального матеріалу.

img_7354 img_7355img_7391  img_7358 img_7361-1 img_7364