ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ З ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – ОБОВ’ЯЗКОВА СКЛАДОВА НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

23Набуття курсантами практичних навичок з оперативно-розшукової діяльності є обов’язковою складовою навчального процесу підготовки майбутніх працівників кримінальної поліції.

Нещодавно курсанти 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції проходили практику у підрозділах Національної поліції України. У практичних підрозділах майбутні правоохоронці набували практичних навичок та перевіряли теоретичні знання, отримані під час занять.

46Під час захисту результатів проходження практики курсанти мали показати отримані практичні навички та підтвердити їх теоретичними знаннями.

Саме з цією метою науково-педагогічним складом кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції були організовані та проведені практичні заняття з елементами поліцейського квесту для курсантів 301 та 302 взводів.

78Заняття проводили науково-педагогічні працівники кафедри Сергій Єгоров, Сергій Албул, Євген Поляков, Тарас Щурат та Ігор Форнальчук.

Під час заняття курсанти у складі малокомплектних груп на умовній території за вигаданими фабулами вирішували конкретні практичні завдання, пов’язані з отриманням інформації, встановленням місцезнаходження певних об’єктів, встановленням контакту з різними особами, впізнанням осіб за прикметами, застосуванням технічних засобів тощо.

Після завершення першого етапу квесту, курсанти мали здійснити оформлення отриманих результатів у вигляді службових документів.