Практичне заняття з тактико-психологічних особливостей допиту неповнолітніх

????????????????????????????????????????????????????????????????????????8 листопада науково-педагогічним складом факультету №3 Одеського державного університету внутрішніх справ, який готує фахівців для підрозділів слідства, а саме: професором кафедри криміналістики та судової медицини доктором юридичних наук, професором Цільмак О.М., викладачем кафедри психології та педагогіки кандидатом психологічних наук Лісовенко А.Ф. та викладачем кафедри кримінального процесу майором поліції Проценко О.О. було проведено комплексне практичне заняття на тему «Тактико-психологічні особливості допиту неповнолітніх» з курсантами 4-го курсу факультету № 3.

На заняття було запрошено заступника начальника ОМВ СУ ГУНП в Одеській області підполковника поліції Мішину Ж.В., яка, підводячи підсумки зустрічі, поділилася з курсантами безцінним багаторічним практичним досвідом роботи слідчим.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????