Подільські школярі ознайомилися з професією поліцейського

07 березня деканом факультету № 1 підполковником поліції Ігорем Козаком спільно з курсантами факультету Іваном Білим, Оксаною Тарановою та Володимиром Ткачуком було проведено зустріч із 130-ма учнями випускних класів 11-ти загальноосвітніх навчальних закладів м. Подільська.

img_0017img_0083Заходи були проведені в актових залах навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 за активної участі начальника сектору кадрового забезпечення Подільського відділу поліції майора поліції Вікторії Будігай.

Під час зустрічей представники вишу ознайомили присутніх учнів з правилами та умовами вступу до закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання, продемонстрували відеоматеріали про діяльність університету та факультету № 1. Багато запитань, які були поставлені під час заходів, свідчать про зацікавленість цьогорічних одинадцятикласників та їх бажання навчатися в обраному виші, здобувати престижну професію юриста та правоохоронця.

img_0034 img_0039 img_0073