Навчальна практика курсантів Херсонського факультету

213 січня пройшов розподіл курсантів 2-го курсу Херсонського факультету ОДУВС на навчальну практику в підрозділи превентивної діяльності. Під час розподілу, який проходив у стінах Головного управління Національної поліції в Херсонській області, працівниками управління кадрового забезпечення ГУНП проведено для курсантів вхідне тестування. Від Херсонського факультету була присутня завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Бондар В.В.

У цей же день розпочалися стажування та навчальна практика курсантів-третьокурсників Херсонського факультету ОДУВС. Курсанти 3-ого курсу спеціальності «Право» проходитимуть навчальну практику в підрозділах кримінальної поліції Херсонської області.

У заходах з розподілу курсантів, крім працівників Херсонського факультету, взяв участь професор кафедри кримінального права та кримінології ОДУВС д.ю.н, доцент Вiктор Конопельський.