• Українська
  • English
×

Підвищення кваліфікації патрульних поліцейських

25 квітня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск поліцейських патрульної поліції Управління патрульної поліції в Одеській області ДПП, які проходили курси підвищення кваліфікації у відділі післядипломної освіти вишу.

Протягом двох тижнів працівники поліції навчалися за оновленою програмою та підвищували свій рівень підготовки з питань, безпосередньо пов’язаних зі службовою діяльністю.

На курсах переважала програма, яка включає професійні теми навчання за напрямами: права людини, верховенство права, конституціоналізм, толерантність та недискримінація в роботі поліцейського, ефективна комунікація, стресостійкість, протидія торгівлі людьми, попередження насильства в сім’ї, взаємодія поліції та суспільства, професійна етика, антикорупційне законодавство, дії патрульного під час масових заходів, перевірка документів, практичне відпрацювання навичок з охорони публічного порядку на прикладі ситуативних завдань.

Після закінчення курсів слухачі успішно склали комплексний екзамен, продемонструвавши досить високий рівень знань, які неодмінно допоможуть у професійній діяльності.

На зборах, присвячених завершенню навчання, провідний фахівець відділу післядипломної освіти ОДУВС підполковник поліції Микола Ткаченко вручив слухачам свідоцтва про підвищення кваліфікації та побажав успіхів у подальшій професійній діяльності.

Перейти до вмісту