Підготовка до участі у тактико-спеціальних навчаннях

img_866219 лютого в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулась робоча нарада щодо участі поліцейських університету в тактико-спеціальних навчаннях ГУНП в Одеській області та забезпечення правопорядку під час виборчого процесу.

img_8665Нарада пройшла за участі проректора університету полковника поліції Олександра Поліщука та заступника начальника ГУНП в Одеській області полковника поліції Сергія Махотіна.

На нараді були розглянуті питання щодо дій особового складу правоохоронних органів Одеської області у разі ускладнення оперативної обстановки під час проведення виборчого процесу.

Сьогодні, 20 лютого, проведено інструктаж підлеглих поліцейських про заходи безпеки під час участі в тактико-спеціальних навчаннях.

img_8659 img_8660 img_8661 img_9047 img_9051 img_9041