Пам’ять про Голокост

У всьому світі цими днями вшановують пам’ять жертв Голокосту. 27 січня в Одеському державному університеті внутрішніх справ фахівцем факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Анною Сухарєвою було проведено лекційне заняття з курсантами 1-го курсу факультету на тему «Пам’ять про Голокост» та забезпечено перегляд відеоматеріалів «День в історії. Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту».

img-06f6d75e72bd43261c16cb3ceb9180e3-vimg-9279667c4e02313cbeb72c0d47d0f254-vЛектором було зазначено, що, оголосивши 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту, Генеральна Асамблея ООН закликала держави-члени розробити просвітницькі програми, щоби наступні покоління зберегли пам’ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду і охороняти, як пам’ятки історії, місця, де відбувалися масові вбивства євреїв. 27 січня 1945 року було звільнено в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.

«Цього дня в усьому світі згадують євреїв, які були жорстоко знищені нацистами тільки за те, що вони були євреями”, – основне гасло лекції.