ОРГАНІЗАЦІЯ КУЛЬТУРНОГО ДОЗВІЛЛЯ КУРСАНТІВ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Програма професійної підготовки поліцейських у закладах вищої освіти МВС України передбачає не тільки ґрунтовні теоретичні та практичні заняття з фахової підготовки, несення служби курсантами в умовах підвищених психологічних й фізичних навантажень, а й досить різнопланову виховну роботу з особовим складом − організацію обширної культурної програми для їх змістовного відпочинку від пізнавальної діяльності під час навчального процесу, наполегливої самопідготовки, активної участі в спортивних змаганнях тощо.

03-img_4459Так, 23 листопада працівниками кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки за підтримки керівництва Херсонського факультету  з курсантами 3-го курсу організовано культурно-масовий захід зі спортивним нахилом − відвідування боулінгу в сучасному торгово-розважальному центрі «Фабрика» обласного центру.

05-img_4426Боулінг (від англ. bowling − гра в кулі) − гра на влучання важкою кулею в кеглі. Це також окремий вид спорту, стандарт якого склався в США ще у ХІХ столітті та набув поширення у всьому світі. Сучасний боулінг проводиться у спеціально обладнаних критих залах. Мета гри полягає в тому, щоб гравець кинув важку кулю так, щоб вона прокотилася спеціальною гладкою доріжкою, точно влучила в побудовані трикутником 10 кеглів і збила з них якомога більше.

04-img_4465Завдяки грі в боулінг у юнаків і дівчат формуються такі важливі особистісні якості як зібраність та координація рухів, а також виховуються в поліцейських професійна витримка, повага до суперника та корпоративна товариськість. А перебування в публічних місцях прививає навички культури поведінки та особисту дисциплінованість.

Курсанти були у захваті не тільки від власних влучних кидків, а й задоволені в цілому від екскурсії. Особливо всім сподобалося частування смачною піцою.

Участь молодих поліцейських у таких спортивно-масових заходах є ще одним фактором у підвищенні їх мотивації для підтримання на належному рівні своєї фізичної підготовки, засобом ведення здорового способу життя, ознайомлення з сучасними досягненнями індустрії розваг.

У найближчій перспективі у програмі взаємодії кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки та навчального курсу – відвідування льодового катка. Курсантське життя − це кращий період поліцейських, який вони з радістю згадуватимуть впродовж усієї подальшої служби.

Тарас Вайда,  Херсонський факультет