Одеський державний університет внутрішніх справ та ГУНП в Одеській області провели спільні профорієнтаційні заходи

13 грудня представники робочої групи з профорієнтаційної роботи Одеського державного університету внутрішніх справ спільно з працівниками структурних підрозділів ГУНП в Одеській області провели робочі зустрічі з учнями 9-их, 10-их та 11-их класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Одеси, метою яких є профорієнтаційна підтримка молоді на етапі професійного самовизначення особистості.

Захід пройшов в адміністративній будівлі Головного управління Нацполіції в Одеській області за сприяння керівництва ГУНП та Одеського державного університету внутрішніх справ спільно з Департаментом освіти та науки Одеської міської ради.

Зустріч проходила в два етапи. На першому етапі були присутні понад 350 школярів загальноосвітніх шкіл Суворовського району м. Одеси, на другому – близько 250 школярів Приморського, Малиновського, Київського районів м. Одеси.

На початку заходу до присутніх звернулася старший інспектор відділу комплектування УКЗ ГУНП в Одеській області старший лейтенант поліції Емілія Лаврик, яка розповіла про умови вступу до закладів вищої освіти МВС України зі специфічними умовами навчання.

Далі фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ університету лейтенант поліції Сергій Сацик продемонстрував присутнім профорієнтаційний відеоролик про ОДУВС. Інформацію щодо особливостей вступу до університету та навчання учням довів заступник відповідального секретаря Приймальної комісії полковник поліції Максим Ісаєнко. Просвітницьку профорієнтаційну програму продовжили виступи творчих колективів університету «Крок до зірок» та команди КВК університету «Курортна зона», а курсанти-майстри рукопашного бою на високому професійному рівні продемонстрували присутнім елементи спеціальної фізичної підготовки.

Щодо психологічних аспектів служби в поліції зі школярами поспілкувався заступник начальника відділу психологічного забезпечення УКЗ  ГУНП в Одеській області підполковник поліції Андрій Костюк.

Особливості роботи слідчого учням довів заступник начальника СУ ГУНП в Одеській області підполковник поліції Євген Рогачов, а про специфіку діяльності дільничних офіцерів поліції розповіла інспектор відділу дільничних офіцерів поліції УПД ГУНП в Одеській області майор поліції Олена Ковальова.

Наприкінці заходу учні фотографувалися з курсантами, висловлювали вдячність за отримані емоції та пізнавальну профорієнтаційну програму.