Одеський державний університет внутрішніх справ долучився до міжнародної кампанії «День Білої Стрічки»

img_790525 листопада у світі відзначають День Білої Стрічки, який відкриває щорічну міжнародну акцію «16 днів проти насильства». Біла Стрічка символізує намір чоловіків ніколи не чинити, не сприяти чи не залишатися байдужими до насильства проти жінок. Ініціатива цієї кампанії започаткована чоловіками в Канаді у 1991 році.

photo5328247826993492150Саме сьогодні, у День білої стрічки, чоловіки у різних країнах приколюють до одягу білу стрічку, як символ підтримки у прагненні викорінити насильство щодо жінок, і таким жестом закликають інших підтримати цю ініціативу.

img_7913І коли весь світ стає на захист жінок і дівчат, українські поліцейські не залишаються осторонь. Кампанія покликана підкреслити важливу роль Національної поліції, яка щодня стоїть на передовій лінії та працює над збільшенням розуміння, запобіганням та протидією насильству чоловіків щодо жінок та дівчат, адже все починається з обізнаності про проблему. Долучення керівників поліції на усіх рівнях, зокрема чоловіків, до цієї ініціативи – ще один крок до подолання насильства відносно жінок в Україні.

З цієї нагоди чоловічий склад Одеського державного університету внутрішніх справ долучився до підтримки міжнародної кампанії, символом якої є біла стрічка.

img_7891 photo5328247826993492147img_7902