Обговорення запровадження інституту кримінальних проступків

З 1 липня 2020 року набирає чинності закон, який передбачає запровадження інституту кримінальних проступків. Вже сьогодні правоохоронні органи готуються до здійснення кримінального провадження щодо кримінальних проступків у формі дізнання. Актуальність зазначеного питання викликає необхідність його обговорення фахівцями тих органів та підрозділів, які безпосередньо причетні до роботи нового правового інституту.

25 червня 2020 року о 14.00 год. в Одеському державному університеті внутрішніх справ буде проведено Міжнародний круглий стіл за темою «Кримінальні проступки в контексті захисту прав людини: міжнародний та вітчизняний вимір».

Формат заходу передбачає онлайн та офлайн виступи учасників, наукові дискусії з метою обміну досвідом між теоретиками і практиками.

До участі у науковому заході запрошуються працівники органів досудового розслідування, прокуратури, суду, адвокати та вчені, зацікавлені у висвітленні зазначеної проблематики.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 063-77-17-883, Ганна Тетерятник, завідувач кафедри кримінального процесу ОДУВС.