Неформальна освіта: визнання результатів навчання

photo5415627622370620548photo5415787833240696459Відбулося засідання предметної комісії з перезарахування результатів навчання здобувача другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» другого курсу заочної форми навчання факультету № 2 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки Чижова О.І.

Комісія під головуванням проректора державного університету Берназа Павла Васильовича, за участю гаранта освітньої (професійної) програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Правоохоронна діяльність» Албула Сергія Володимировича розглянула заяву студента та прийняла рішення перезарахувати результати навчання, отримані у неформальній освіті з навчальних дисциплін «Актуальні питання запобігання корупції» та «Захист та дотримання прав людини в правоохоронній діяльності».