Навчально-методичний семінар з питань формування культури фахової мови

_mg_8296_mg_8290З метою підвищення професійно-педагогічної культури й майстерності викладачів і співробітників Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ 23 лютого 2018 року проведено навчально-методичний семінар, у роботі якого взяли участь керівники факультету, викладачі кафедр, провідні фахівці курсів, співробітники навчально-методичного відділення, бібліотеки. Тема семінару була присвячена актуальним проблемам формування культури фахової мови викладачів та співробітників.

_mg_829228467638_800319813496773_7168389883769856564_nНа семінарі виступили член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України професор В.Г.Бутенко, провідний фахівець Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.Гончара Л.М. Віжічаніна, завідувач навчально-методичного відділення Херсонського факультету ОДУВС майор поліції Л.В.Дундич, завідувач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки кандидат педагогічних наук, доцент Т.С.Вайда.

Учасники навчально-методичного семінару ознайомилися з новими навчальними посібниками та науково-методичними виданнями, підготовленими і виданими в типографії кандидатом педагогічних наук Вайдою Т.С.