Навчальні тренування з пожежної безпеки

img_9298У побутовій кімнаті на 4-му поверсі Херсонського факультету виникла пожежа. До ліквідації пожежі були залучені підрозділи ГУ ДСНС у Херсонській області та представники загону швидкого реагування “ВЛАД” Херсонської обласної організації товариства червоного хреста.

img_9328Завдяки злагодженій роботі членів позаштатної команди з ліквідації наслідків пожежі та стихійного лиха з числа курсантів 1-го курсу, які своєчасно виявили осередок займання, та евакуації всього особового складу факультету із задимленого приміщення, жертв вдалося уникнути.

img_9334Екіпаж бойового розрахунку рятувальників оперативно прибули на об’єкт та, застосовуючи драбину, через вікно другого поверху учбового корпусу здійснили евакуацію постраждалого, який не зміг своєчасно залишити приміщення через сильне задимлення. img_9423Ще одного постраждалого винесли рятувальники на ношах з осередку займання вогню на 4-му поверсі. Обом надано медичну та психологічну допомогу.

Задимлення, осередок пожежі та постраждалі, на щастя, були умовні: 18 жовтня на території навчального img_9439закладу проводилися спеціальні протипожежні тренування та учбова тривога за сигналом “ПОЖЕЖА”. А ось евакуація людей, пожежна машина, рятувальники в захисному спорядженні були справжніми. Курсанти, студенти, слухачі та працівники отримали майстер-клас від членів загону швидкого реагування “ВЛАД” з надання першої домедичної допомоги постраждалим під час пожежі, а також відпрацювали навички користування первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками) під час тушіння штучної пожежі.

img_9347101 4 5