«Місто майстрів» за участі представників ОДУВС

03 жовтня представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у профорієнтаційному заході «Місто майстрів», який проводився Одеським міським центром зайнятості в рамках профорієнтаційної декади «Живи та працюй в Україні» з метою проведення агітаційних заходів за підтримки молоді на етапі професійного самовизначення особистості.

????????????????????????????????????dsc_6746Захід відвідали понад 200 школярів 9-11 класів м. Одеси та Одеської області.

У рамках заходу учням було продемонстровано обладнання слідчої валізи, також бажаючі на власному прикладі могли ознайомитись з особливостями зняття відбитків пальців рук.

Прикрасили захід виступи вокального колективу університету «Крок до зірок», а також прийоми рукопашного бою, які продемонстрували спортсмени вишу.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????