Квест-тур серед курсантів факультету № 2 ОДУВС — ОДУВС

Квест-тур серед курсантів факультету № 2 ОДУВС

22 квітня 2018 року в Центральному парку культури й відпочинку імені Тараса Шевченка серед курсантів факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся Квест-тур «Спробуй знайди QR-код».

Організаторами проведення заходу виступили курсанти 1-го курсу рядовий поліції Савчук І.П. та рядовий поліції Кобець Н.В.

У грі взяли участь 6 команд:

— 103 навчальний взвод – «Дракони»;

— 104 навчальний взвод – «Вікінги»;

— 105 навчальний взвод – «Суперкопи»;

— 203 навчальний взвод – «Діман-джонс»;

— 204 навчальний взвод – «Ведмеді»;

— 205 навчальний взвод – «Орли».

Кожна з команд повинна була, згідно з отриманою мапою, пройти 6 завдань, серед яких: фігури, анаграми, дартс, загадки, спорт та логіка. Отримати ці завдання можна було завдяки cканеру QR-коду, прибувши на місце з певною позначкою. Слідкував за правильністю виконання умов завдання наглядач, який після проходження етапу дозволяв учасникам гри досліджувати нові місця.

Усі завдання були спрямовані на те, щоб учасники гри проявили свою кмітливість, увагу, логічні здібності, вміння орієнтуватися на місцевості, а перед усім свої командні якості задля перемоги.

Метою квест-туру було проведення яскравого дозвілля курсантів, налагодження порозуміння одне з одним та сприяння формуванню командного духу, коли кожен вболіває за спільну справу, а не лише за власну частину роботи.

За підсумками проходження квест-туру перше місце здобула команда «Ведмеді», друге місце — «Вікінги» та третє місце посіла команда «Суперкопи».

Кожного з учасників команд, які здобули призові місця, було нагороджено медалями та листами подяки.