КУРСАНТКИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛИ БРОНЗОВИМИ ПРИЗЕРАМИ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З ВОЛЕЙБОЛУ

16-17 жовтня спортсмени Херсонського факультету брали участь у змаганнях з волейболу, які проходили за програмою XV Універсіади − обласних студентських спортивних ігор 2019-2020 навчального року серед ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації типу університет, академія, інститут.

Ігри безпосередньо відбулися на базі волейбольних майданчиків Херсонського державного аграрного університету. Всього у турнірі брало участь 11 команд хлопців та дівчат з провідних вишів міста Херсона.

igХерсонський факультет у змаганнях був представлений двома командами − збірною дівчат (шість курсанток 1-го та 3-го курсів і дві студентки 3-го курсу) та збірною хлопців (сім курсантів 1-х – 4-х курсів).

За результатами змагань з досвідченими спортсменами інших навчальних закладів області з цього виду спорту представники Херсонського факультету − команда дівчат посіла третє місце, а команда юнаків − 4-те місце.

Участь курсантів та студентів Херсонського факультету у спортивних змаганнях серед команд ЗВО Херсонської області сприяла обміну ігровим досвідом молодих спортсменів з ровесниками із інших вишів, налагодженню комунікації зі студентами навчальних закладів обласного центру та загальному фізичному загартуванню правоохоронців.

Також участь перемінного складу факультету у спортивних змаганнях різного рівня сприяє популяризації ігрових видів спорту серед поліцейських та майбутніх фахівців-юристів, дотриманню студентською та курсантською молоддю здорового способу життя та спонукає їх до подальшого самовдосконалення.

Керівник підрозділу − проректор державного університету − декан Херсонського факультету ОДУВС Олексій Соловей під час традиційного шикування на стройовому плацу підрозділу привітав учасників-призерів змагань з перемогою.

Приєднуємося до вітань, бажаємо курсантам та студентам успіху у навчанні та подальших спортивних досягнень.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

01-img_5943 02-img_5947 03-img_5948 e-l le-e-kl l-n-k-k-3-ni dh-ekl