Курсанти ОДУВС відвідали Одеський художній музей

29 вересня у рамках проведення вихідного дня, з метою культурного виховання та розширення кругозору, курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Одеського державного університету внутрішніх справ під керівництвом підполковника поліції Ігоря Пучкова відвідали Одеський художній музей.

dscf6786dscf6788Під час екскурсії курсанти дізналися історію створення художнього музею, ознайомились з колекцією, яка охоплює всі види образотворчого мистецтва: живопис, графіку, скульптуру, декоративно-прикладне мистецтво, нараховуючи понад 10 тисяч експонатів.

В експозиції, розміщеній в 26 залах, представлені твори іконописців XVI-XVІІІ століть і світські портрети XVІІ століття: численні роботи І. Айвазовського, художників демократичного напрямку у вітчизняному мистецтві другої половини XIX століття, перш за все, членів Товариства пересувних художніх виставок. Це роботи художників І. Крамського, А. Саврасова, І. Левітана, І. Шишкіна, А. Куїнджі, І. Рєпіна, В. Сурикова та багатьох інших.

dscf6791dscf6795Мистецтво рубіжу XIX і XX століть представлено творами В. Сєрова, М. Врубеля, М. Реріха, Б. Кустодієва, А. Бенуа, К. Сомова, В. Кандинського та живописом майстрів Товариства південноросійських художників – К. Костанді, Г. Ладиженського, Г. Головкова, П. Нілуса, П. Ганського, Н. Кузнецова.

Відділ мистецтва ХХ – XXI століть представляє художнє життя Одеси з 1920-х років до наших днів.

Участь у мистецьких заходах допомагає курсантам стати всебічно розвиненими особистостями, дає можливість діяти та творити відповідно до загальнолюдських ідеалів гармонії та краси.

dscf6796 dscf6801 dscf6802