Курсанти ОДУВС приєдналися до патріотичного флешмобу «Дякую за Вашу службу!»

Курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ приєдналися до загальнонаціонального патріотичного флешмобу з нагоди Дня Збройних Сил України!

Флешмоб «Дякую за Вашу службу!» ініціював підполковник Збройних сил України  Володимир Горбатюк. За його словами, 6 грудня – в День Збройних сил України, всі охочі можуть долучитися до флешмобу та привітати людей у формі простими, але щирими словами: «Дякую за Вашу службу!». Схожа традиція є в США, де перехожі, побачивши людину у військовій формі, за бажанням звертаються до неї зі словами «Thank you for your service!».

Колектив Одеського державного університету внутрішніх справ вітає усіх військовослужбовців та ветеранів з професійним святом – Днем Збройних Сил України!

Зичимо усім мужності, сил і здоров’я, добра у родинах, миру і спокою на українській землі!

Дякуємо за вашу службу!