Курсанти ОДУВС черговий раз завітали до дитячого табору «Салют»

13 травня 2018 року курсанти 1-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ продовжили наводити лад на території дитячо-оздоровчого табору «Салют».

У зв’язку з наближенням літнього сезону, озброївшись садовим інвентарем та хорошим настроєм, курсанти вишу допомогли  в благоустрої території, щоб дні табірного життя запам’ятались дітлахам, як чудова літня феєрія, радістю спілкування, неповторним процесом пізнання оточуючого світу, розвитком захоплень та уподобань.

За кілька годин активної роботи проведено прибирання, облагороджені групові місця, пофарбовано дитячі майданчики та бесідку.

Надзвичайно приємно, коли наші хлопці та дівчата добровільно долучаються до подібних заходів, адже це, в першу чергу, доводить, що наша молодь свідома і готова завжди прийти на допомогу.