Курсанти Херсонського факультету склали Присягу працівника поліції

Для 108 курсантів Херсонського факультету 11 жовтня 2019 року навіки закарбується в пам’яті як день, коли вони склали Присягу працівника поліції та отримали особистий жетон поліцейського.

З самого ранку погода не дуже сприяла гарному настрою, але ні похмуре небо, ні краплини дощу не змогли перешкодити святковій атмосфері, яка панувала у цей день в навчальному закладі.

Велика кількість гостей традиційно прийшли привітати молодих поліцейських зі святом. Крім поважних гостей – керівників Херсонської обласної державної адміністрації, ГУНП в Херсонській області, Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, Управління патрульної поліції у місті Херсоні, Херсонського зонального відділу військової служби правопорядку, Херсонського прикордонного загону, ветеранів та працівників навчального закладу – були найбажаніші гості – батьки, близькі та друзі, які прийшли підтримати молодих поліцейських та розділити з ними радісну подію.

Урочисті слова Присяги лунають над стройовим плацем. 74 юнаки та 34 дівчини напередодні Дня захисника України перед командирами, рідними та друзями присягли на вірність Закону. З самого ранку йшов рясний дощ, небо було вкрито тучами, і аж раптом, коли лунали слова Присяги, дощ перестав, небо стало чистим та виглянуло сонечко – це добрий знак! Зі святом нас усіх!