КУРСАНТ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАВ ПРИЗЕРОМ ЧЕМПІОНАТУ ГУНП З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ СЕРЕД СИЛОВИХ СТРУКТУР ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

10 травня курсанти Херсонського факультету ОДУВС взяли участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу серед силових структур Херсонської області, котрі проходили в парку Херсонського державного університету.

04-viber-image-2019-05-10-11-04-03Всього для участі у спортивно-масовому заході прибуло 14 команд, представники котрих змагалися у швидкості та витривалості на дистанціях 1000 м (дівчата та хлопці) та 3000 м (хлопці).

Збірна команда факультету була представлена у складі двох юнаків (рядові поліції Сергій Ясинський, курсант 407 навчального взводу, і Роман Галич, курсант 406 навчального взводу) та однієї дівчини (рядовий поліції Наталія Горват, курсант 102 навчального взводу).

02-viber-image-2019-05-10-11-04-24За результатами забігів спортсмен факультету − курсант 407 навчального взводу Сергій Ясинський посів 3-тє місце в особистому заліку у бігу на дистанцію 1000 м, нагороджений начальником ГУНП в Херсонській області генералом поліції третього рангу Мериковим А.І. грамотою та медаллю. Безпосереднє нагородження проводилось начальником Управління кадрового забезпечення ГУНП в Херсонській області підполковником поліції Кучерявим М.С. разом з керівництвом Херсонського держуніверситету.

03-viber-image-2019-05-10-11-04-25Перше командне місце за результатами участі спортсменів посіла збірна команда ГУНП в Херсонській області, друге − Управління патрульної поліції в м. Херсоні, третє − Херсонський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

В командному заліку збірна Херсонського факультету посіла ІV місце серед регіональних підрозділів правоохоронних органів.

Проректор державного університету − декан Херсонського факультету ОДУВС Олексій Соловей привітав переможця турніру з перемогою та подякував всім учасникам регіонального чемпіонату за активну участь у змаганнях.

Колектив закладу освіти приєднується до вітань Сергія Ясинського з успішним виступом, бажаємо всім курсантам-членам команди нашого факультету вдачі та подальших спортивних досягнень.

Тарас Вайда, Херсонський факультет