КРИМІНАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ОБ’ЄДНУЄ ВИШІ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ

20180313_154041-0Представники Одеського державного університету внутрішніх справ в рамках системного розвитку в загальному контексті реформи Міністерства внутрішніх справ та Сектору безпеки і оборони, а також впровадження моделі поліцейської діяльності, керованої аналітикою в галузі кримінального аналізу,  відвідали Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

20180313_161606Під час візиту ректор академії Олег Шинкарук ознайомив проректора ОДУВС Андрія Холостенка та завідувача науково-дослідної лабораторії з проблемних питань кримінального аналізу ОДУВС Карена Ісмайлова з діяльністю вишу, а начальник факультету правоохоронної діяльності академії Валерій Кухар – з діяльністю факультету, кафедри управління оперативно-розшуковою діяльністю та кафедри кримінального права та процесу.

20180313_153301Цікавою інформацією поділився Вадим Половніков, який розповів про принципи та методику підготовки та підвищення кваліфікації аналітиків. А начальник кафедри прикордонної безпеки розповів про організацію інформаційно-аналітичної діяльності та застосування системи управління ризиками в Державній прикордонній службі України.

Результатом візиту стало підписання угоди про двостороннє співробітництво між Національною академією Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького та Одеським державним університетом внутрішніх справ.