Конференція трудового колективу ОДУВС

29 липня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулася конференція трудового колективу за участю делегатів від науково-педагогічного, командно-адміністративного, навчально-допоміжного персоналу, курсантів та студентів університету.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Відкрився захід вступним словом ректора закладу вищої освіти генерала поліції третього рангу Івана Катеринчука.

Після обрання президії конференція розпочала свою роботу. На порядок денний було винесено питання про внесення змін до Статуту Одеського державного університету внутрішніх справ.

На виконання статті 37 Закону України «Про вищу освіту» із змінами в редакції Закону №2145-VIII від 05.09.2017 на засіданні конференції трудового колективу одноголосно було прийнято рішення про внесення змін до Статуту в частині створення Наглядової ради за рішенням засновника (МВС України).

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Разом з цим, з нагоди відзначення Дня працівників кадрового забезпечення МВС України, наказом МВС України від 22.07.2019 № 690 о/с, нагороджено відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком “ЗА БЕЗПЕКУ НАРОДУ” та листом подяки ректора університету – старшого інспектора відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення Василя Фінікова.

За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня працівників кадрового забезпечення МВС України, грамотою Міністерства внутрішніх справ та листом подяки ректора університету нагороджено начальника відділу кадрового забезпечення майора поліції Руслана Щура.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Наказом Національної поліції України від 01.06.2019 №557 о/с присвоєно чергове спеціальне звання старший лейтенант поліції – фахівцю факультету № 2 лейтенанту поліції Руслану Щітинському.

За багаторічну плідну працю, досягнення високих показників у службовій діяльності, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня працівників кадрового забезпечення МВС України листом подяки ректора університету нагороджено:

– проректора державного університету полковника поліції Олександра Поліщука;

????????????????????????????????????????????????????????????????????????– провідного фахівця відділу кадрового забезпечення підполковника поліції Аллу Пишну;

– заступника начальника відділу кадрового забезпечення майора поліції Марину Славинську;

– завідувача відділення роботи з перемінним складом відділу кадрового забезпечення Юлію Делічебан;

– провідного фахівця відділення роботи з перемінним складом відділу кадрового забезпечення Наталію Назаренко.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Водночас, за сумлінне ставлення до виконання своїх функціональних обов’язків, ініціативу, наполегливість та з нагоди відзначення Дня працівників кадрового забезпечення МВС України листи подяки ректора університету отримали працівники відділу кадрового забезпечення ОДУВС.

Також, очільник вишу привітав з Днями народження провідного фахівця факультету № 2 Олега Диніка та професора кафедри цивільно-правових дисциплін Семена Резніченка, побажавши їм міцного здоров’я, життєвих сил, родинного тепла та сімейного благополуччя.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????