Конференція трудового колективу ОДУВС

Сьогодні, 01 лютого, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулася позачергова конференція трудового колективу.

Під час роботи конференції було розглянуто питання про обрання делегатів від університету, які візьмуть участь у з’їзді представників юридичних закладів вищої освіти та наукових установ.

З’їзд представників юридичних закладів вищої освіти та наукових установ, до порядку денного якого включено питання обрання членів Вищої ради правосуддя, буде проводитись у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 28 лютого 2019 року.

Отже, під час роботи конференції трудового колективу університету, шляхом голосування та відповідно до вимог чинного законодавства, було обрано двох делегатів від Одеського державного університету внутрішніх справ для участі у З’їзді, а саме: проректора державного університету доктора юридичних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України Сергія Кузніченка та професора кафедри кримінального процесу факультету № 3 кандидата юридичних наук, професора Сергія Смокова.