Керівником кафедри мовної підготовки університету призначено Наталію Петлюченко

Сьогодні, 18 листопада, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін представив колективу кафедри мовної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ виконуючу обов’язки завідувача кафедри доктора філологічних наук, професора Петлюченко Наталію Володимирівну.

«Якісне вивчення іноземної мови – є пріоритетним напрямком підготовки кваліфікованих фахівців для підрозділів Національної поліції України», – наголосив очільник вишу.

За словами проректора університету Сергія Кузніченка, призначення Наталії Володимирівни керівником кафедри фундаментально змінить підхід до вивчення іноземної мови в університеті. “Комунікація на сьогоднішній день вкрай необхідна і у Європі немає жодного поліцейського, який би не володів англійською мовою, тож ми маємо прагнути створити систему, в рамках якої курсанти та студенти після завершення навчання складатимуть іспит за рівнем В2 та вільно розмовлятимуть англійською”, – відмітив Сергій Кузніченко.

У свою чергу, Наталія Володимирівна подякувала керівництву університету за довіру і зазначила, що кафедра обов’язково зробить все можливе, аби втілити у життя ті проєкти, які заплановані з метою подальшого розвитку закладу вищої освіти.