Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» серед курсантів та студентів ОДУВС

????????????????????????????????????26 жовтня в Одеському державному університеті внутрішніх справ серед курсантів та студентів вишу проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?».

????????????????????????????????????Мета гри — повторити набуті знання з правознавства в нестандартній формі, перевірити загальний рівень ерудиції, формувати навички роботи в команді, а також розвивати логічне мислення та кмітливість.

Слід відзначити, що всі команди продемонстрували високий рівень підготовки та креативність. ????????????????????????????????????Під час гри розпалилася справжня напружена боротьба, кожна команда бажала стати переможцем і випередити конкурентів.

????????????????????????????????????Переможцем гри стала команда факультету № 4, на 2-ому місці  — команда факультету № 3, 3-тє місце виборола команда факультету № 2, а 4-те місце посіла команда факультету № 1.????????????????????????????????????

Гра пройшла в надзвичайно позитивній атмосфері, тож гравці ще довго ділилися своїми емоціями.

Вітаємо переможців та учасників, бажаємо їм успіхів у подальших інтелектуальних баталіях та здобутті нових знань!