Благодійна допомога Одеській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернату №93

09 грудня 2017 року курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Одеську спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат №93 І-ІІІ ступенів з дошкільними групами корекційного та реабілітаційного спрямування.

Вихованці нашого вишу намагаються якомога частіше долучатися до благодійних заходів, проявляючи ініціативу, роблячи добрі справи, допомагаючи тим, хто цього потребує, бо це основа їх майбутньої професії.

Тож, цього разу майбутні правоохоронці організували колективне прибирання території школи-інтернату від сухого листя.

В Одеській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті №93 навчаються діти з глибокими порушеннями зору, тому їм, як нікому, потрібна турбота, піклування та допомога в адаптації до практичної діяльності та інтеграції у суспільстві.

Адміністрація, колектив та вихованці школи-інтернату висловили щиру подяку ректорові університету доктору юридичних наук генералу поліції третього рангу Івану Катеринчуку та курсантам нашого вишу за таку маленьку, але надзвичайно важливу справу — надану на благодійній основі допомогу у благоустрої шкільної території.