День знань студентів-першокурсників ОДУВС

????????????????????????????????????02 вересня в Одеському державному університеті внутрішніх справ за участю керівного та науково-педагогічного складу вишу, а також гостей закладу вищої освіти відбулися урочистості з нагоди проведення Дня знань серед студентів університету.

Цього святкового дня розділити радість зі студентами 1-го курсу факультету № 1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки прийшли їхні батьки та рідні, які із захопленням та хвилюванням спостерігали за своїми дітьми.

????????????????????????????????????Захід розпочався з Державного Гімну України. Після цього присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто, проявивши мужність, стійкість та відвагу, загинули при виконанні службового обов’язку; тих, хто ціною власного життя намагався зробити все можливе для збереження цілісності України, відновлення миру та спокою задля майбутнього процвітання незалежної країни.

Традиційними стали передача символічного ключа знань та вручення студентам-першокурсникам символічного студентського квитка.

????????????????????????????????????З привітальним словом до студентів та гостей заходу звернувся ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, який привітав усіх присутніх з початком нового навчального року.

«Саме освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу, який визначає його потенціал та розвиток на багато десятиліть вперед. Навчайтеся, цілеспрямовано опановуйте знання, набувайте необхідні навички, набирайтеся досвіду. Усе це знадобиться Вам на терені служіння Батьківщині», — зазначив ректор університету.

Також до привітань долучились директор навчально-наукового інституту права та кібербезпеки кандидат юридичних наук Олександр Михайлов та декан факультету № 1 кандидат юридичних наук Поліна Балтаджи.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????