День толерантності в ОДУВС

img_5104image1Студенти факультету № 1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки Одеського державного університету внутрішніх справ приєдналися до святкування Міжнародного дня толерантності, який відзначається 16 листопада.

З метою формування загальнолюдських моральних цінностей та розвитку толерантних відносин доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Юлією Шмаленко було проведено акцію «Всі ми різні, але ми студенти ОДУВС».

img_2803img_2806Студенти організували імпровізований ланцюжок толерантності з різнокольорових чоловічків, який символізує потребу злагоди, довіри, дотримання своїх переконань та визнання такого ж права за іншими людьми. Така інсталяція гарно ілюструє, що ми єдині, незалежно від віку, національності, віри, статі, професії або соціального статусу.

Було проведено щорічне написання твору-есе на тему «Значення толерантності в роботі юриста». Есе написали студенти 1-го та  2-го курсів факультету № 1 спеціальностей «Право» та «Правоохоронна діяльність». Студенти продемонстрували розуміння необхідності дотримання принципів толерантності, принципу поваги до інших людей, ідей, думок та культур.

img_2800 img_2802  img_2805