День професій за участі представника Херсонського факультету ОДУВС

14 листопада в Херсонському НВК №56 відбувся День професій. Старший викладач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ Савельєва І.В. взяла активну участь у цьому заході.

Учні 9-11 класів були ознайомлені з перевагами та особливостями юридичної спеціальності. Під час зустрічі активно обговорювалась різноманітність посад та спеціалізацій юристів, перспективи працевлаштування після отримання вищої юридичної освіти.

Учнів випускних класів особливо зацікавила інформація щодо переваг навчання в єдиному закладі вищої освіти м. Херсона, який спеціалізується на наданні саме вищої юридичної освіти.

Також майбутні випускники ставили питання щодо вимог вступу до ХФ ОДУВС, умов та термінів навчання курсантів та студентів, вартості навчання студентів, особливостей навчання за денною та заочною формами, на які отримали вичерпні відповіді.