[gtranslate]

ЧЕРГОВІ ПЕРЕМОГИ СПОРТСМЕНІВ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ З БОРОТЬБИ КУРАШ

16-17 листопада в м. Снігурівці Миколаївської області збірна команда Херсонського факультету з числа курсантів 1-го курсу брала участь у Чемпіонаті України з боротьби Кураш серед кадетів.

На змагання прибули 14 команд з міст Києва, Миколаєва, Херсона, Запоріжжя, Маріуполя та Дніпропетровської області. На килимі боролися біля 160 спортсменів (юнаки, дівчата та кадети у віці 16-17 років) у різних вагових категоріях.

02-zinkovskijЗмагання проходили на базі місцевого спортивного клубу бойових мистецтв самбо, дзюдо та джиу-джитсу.

Команда Херсонського факультету була представлена 3 спортсменами.

У вагових категоріях призерами та чемпіонами турніру стали курсанти:

− до 65 кг: курсант 102 навчального взводу рядовий поліції Данило Зіньковський посів 1-е місце;

03-ryezanov− до 77 кг: курсант 102 навчального взводу рядовий поліції Сергій Рєзанов здобув 1-е місце.

Тренер-представник команди −  керівник спортивної секції з самбо та дзю-до, старший викладач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету ОДУВС майстер спорту України Зіньковський Андрій Сергійович.

На стройовому плацу навчального закладу заступник декана Херсонського факультету Віра Галунько привітала курсантів Херсонського факультету – переможців турніру.

Бажаємо їм удачі й успіхів у навчанні та подальших спортивних досягнень.

Тарас Вайда,  Херсонський факультет