Бінарні заняття серед студентів факультету № 4

img_2501img_2504В даний час все більша увага приділяється питанням активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, формування в них нового інтерактивного мислення.

Тому, у процесі підготовки фахівців назріла необхідність у використанні інтегрованого підходу до викладання предметів, зокрема впровадження бінарних занять, що дозволяє збагатити навчальний процес за формами і змістом.

img_2506img_2508Так, 6 листопада в Одеському державному університеті внутрішніх справ серед студентів факультету № 4 проведено бінарні заняття з навчальних дисциплін: кримінальний процес (професор кафедри кримінального процесу кандидат юридичних наук, професор Сергій Смоков) та господарське право (доцент кафедри господарсько-правових дисциплін Алла Журавель).

На заняття було запрошено юристів першого класу: прокурора прокуратури №2 Кирилюк А.А. та юрисконсульта ТОВ «Новоселівське» Зінського О.В.

img_2584img_2591Приємно зазначити, що практичні працівники є випускниками факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ.

Слід зауважити, що бінарне заняття — нестандартна форма навчання з реалізації міждисциплінарних зв’язків. Такий вид діяльності викликає високу мотивацію, стимулює творчий пошук. Мета заняття — створити умови мотиваційного практичного застосування знань, навичок та вмінь і надати можливість студентам побачити результативність своєї роботи.

img_2500  img_2502  img_2577 img_2579 img_2582  img_2586