Бінарне лекційне заняття за участю психотерапевта,...

Бінарне лекційне заняття за участю психотерапевта, учасника бойових дій Георгія Овощнікова

Сьогодні, 22 квітня, за ініціативи помічниці ректора університету з гендерної політики Любові Березовенко та завідувачки кафедри теорії та історії держави та права Лілії Матвєєвої було проведено бінарне лекційне заняття з навчальних дисциплін «Теорія держави та права» та «Конституційне право» за участю психотерапевта, учасника бойових дій Георгія Овощнікова та представників ГР «Віра. Надія. Любов».

Під час заняття було висвітлено питання щодо ненасильницького методу спілкування, особливостей комунікації з вразливими групами населення та забезпечення прав і свобод людини.

Ненасильницьке спілкування є важливим інструментом для вирішення конфліктів, побудови миру та сприяння взаєморозумінню між людьми. Даний метод допомагає створювати безпечне середовище для обговорення чутливих питань і забезпечує, щоб всі голоси були почуті.

Заняття було проведено в рамках проєкту «ТатоХаб.Одеса».