Бінарне заняття з юридичної деонтології

13 жовтня доцентом кафедри державно-правових дисциплін Мариною Небеською спільно із дільничним офіцером поліції сектору превенції Суворовського відділу поліції ГУНП в Одеській області майором поліції Володимиром Стріжуком було проведено бінарне заняття для студентів 1-го курсу 1-ї групи ННІПК з навчальної дисципліни «Юридична деонтологія» на тему: «Дисциплінарна відповідальність юристів-практиків».

Під час заняття були розглянуті питання діяльності підрозділів Національної поліції України та їх взаємодії з окремими видами юридичних професій. Особливу увагу було приділено загальним правилам притягнення юристів-практиків до дисциплінарної відповідальності, факторам скоєння дисциплінарних проступків під час здійснення функціональних обов’язків та розглянуто основні види відповідальності юристів, які пов’язані з їх професійною діяльністю.