Сучасний підхід до вивчення адміністративного права

25 жовтня для курсантів 2-го курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ на виконання вимог наказу МВС України від 06.06.2018 року № 479 «Про вдосконалення підготовки поліцейських у ЗВО МВС» та вимог доручення Одеського державного університету внутрішніх справ від 26.09.2017 № 75 «Про удосконалення практичної підготовки курсантів Херсонського факультету» 4в.о. завідувача кафедри адміністративного права та адміністративного процесу кандидатом юридичних наук Бондар В.В. було проведено бінарне лекційне заняття з навчальної дисципліни «Адміністративне право» за участі підполковника поліції Андрія Хурси, т.в.о. начальника відділу дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності ГУНП в Херсонській області.

Під час лекції була приділена увага нормативно-правовим актам, якими користуються дільничні офіцери поліції під час виконання службових обов’язків. Загострено увагу курсантів на процедурі реагування працівників поліції під час отримання повідомлення про злочин чи адміністративне правопорушення.