Бінарне практичне заняття в Державній установі «Одеський слідчий ізолятор»

13 травня в Державній установі «Одеський слідчий ізолятор» професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС Сергієм Барановим було проведено бінарне практичне заняття з курсантами 205 взводу факультету № 2 на тему: «Взаємодія органів Національної поліції та Державної служби виконання покарань в забезпеченні законності в Україні».

Заступник начальника відділу з соціально-виховної та психологічної роботи капітан внутрішньої служби Паниченко О.А. ознайомив курсантів із завданнями Державної служби виконання покарань, нормативно-правовими актами, які регламентують її діяльність, особливостями функціонування слідчого ізолятору, організацією несення служби персоналом, умовами утримання осіб, які знаходяться під вартою, існуючим механізмом взаємодії працівників пенітенціарної служби та поліції.