Бінарне дистанційне заняття із залученням фахівця-практика

12 травня доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Ольга Волокітенко провела практичне бінарне заняття у форматі Zoom конференції із залученням Заступника начальника управління – начальник відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області капітана поліції Ігоря Волокітенко.

Метою заняття було ознайомлення студентів з поняттям «Національна поліція», системою, принципами організації та діяльності, повноваженнями, кадровим забезпеченням, правовим та соціальним захистом працівників поліції. Спрямування студентів на адекватне ставлення до встановлених законом правових заходів супроводження професійної діяльності працівників поліції з метою профілактики можливих посягань (намірів, дій), спрямованих на завдання шкоди життю та здоров’ю громадян та інтересам суспільства та держави.

og89r shtol shh