Взаємодія університету з Одеським обласним центром допомоги ветеранам війни

bbe8ef38-9367-4355-968a-3a5dd5ce5c54Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін провів зустріч з представницею КУ «Одеський обласний центр допомоги ветеранам війни» Оксаною Алєксєєвою.

1cdb7ae9-4984-4a8e-afbd-d11ffeb01a4aСторони обговорили питання щодо можливості безкоштовного навчання в університеті ветеранів (УБД) та членів їх сімей відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

«Останнім часом ми можемо спостерігати ріст безробіття серед ветеранів, які, повертаючись з війни, відчувають себе непотрібними, не можуть отримати бажану освіту та працевлаштуватися. Тому наше завдання – допомогти особам вказаної пільгової категорії реалізувати своє право на безкоштовну освіту», – зазначила Оксана Алєксєєва.

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю у питаннях щодо вступу ветеранів війни на навчання до Одеського державного університету внутрішніх справ.