Кафедра адміністративного права та адміністративного процесу

dsc_0222-1

Кафедра адміністративного права та адміністративного процесу – базовий структурний підрозділ Одеського державного університету внутрішніх справ, створений в серпні 1994 року на основі циклу адміністративного права та адміністративної діяльності органів внутрішніх справ Одеської середньої спеціальної школи міліції.В липні 2013 року кафедра адміністративного права та адміністративної діяльності ОВС була реорганізована  в кафедру адміністративного права та адміністративного процесу.

У різні часи на кафедрі працювали такі відомі вчені, як доктор юридичних наук, професор Є.В. Додін; доктор юридичних наук, професор С.В. Ківалов; доктор юридичних наук, професор А.М. Волощук, доктор юридичних наук, професор А.І. Берлач, доктор юридичних наук, професор О.Є. Користін, які внесли значний вклад у підготовку кваліфікованих спеціалістів правоохоронної діяльності та правознавців.

На сьогоднішній день кафедра адміністративного права та адміністративного процесу є профілюючим навчально-науковим підрозділом Одеського державного університету внутрішніх справ і забезпечує проведення навчальної, методичної, науково-дослідної, організаційної та виховної роботи в навчальному закладі. На кафедрі працюють два доктори юридичних наук та одинадцять кандидатів юридичних наук.

Контакти:

м. Одеса, пров. Сабанський, 4.

Тел. (048)700-35-21

Е-маіl: apoduvs@gmail.com