Кафедра адміністративного права та адміністративного процесу

l

Кафедра адміністративного права та адміністративного процесу – базовий структурний підрозділ Одеського державного університету внутрішніх справ, створений в серпні 1994 року на основі циклу адміністративного права та адміністративної діяльності органів внутрішніх справ Одеської середньої спеціальної школи міліції. В липні 2013 року кафедра адміністративного права та адміністративної діяльності ОВС була реорганізована  в кафедру адміністративного права та адміністративного процесу.

У різні часи на кафедрі працювали такі відомі вчені: Академік Академії правових наук України, професор С.В. Ківалов, доктори юридичних наук, професори: Додін Є.В., Берлач А.І., Волощук А.М, Користін О.Є, які внесли значний вклад у підготовку кваліфікованих спеціалістів правоохоронної діяльності та правознавців.

На сьогоднішній день кафедра адміністративного права та адміністративного процесу є профілюючим навчально-науковим підрозділом Одеського державного університету внутрішніх справ і забезпечує проведення навчальної, методичної, науково-дослідної, організаційної та виховної роботи в навчальному закладі. На кафедрі працюють три доктори юридичних наук та одинадцять кандидатів юридичних наук.

Контакти:

м. Одеса, пров. Сабанський, 4.

Тел. (048)700-35-21

Е-маіl: apapoduvs@gmail.com