Факультет №2 (з підготовки кадрів для підрозділів поліції превентивної діяльності)

fakultet-2-obshhaya

Факультет № 2  є структурним підрозділом Одеського державного університету внутрішніх справ, який здійснює підготовку за денною формою навчання кадрів для підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України для здобуття освітнього ступеня бакалавра за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» (262), здійснюється на основі повної загальної середньої освіти. Термін навчання – 3 роки та за спеціальністю «Право» (081) на основі повної загальної середньої освіти, зі строком навчання на 4 роки.

Факультет забезпечує ефективну підготовку висококваліфікованих спеціалістів – правоохоронців, які так потрібні правоохоронній системі держави. Підготовка фахівців проводиться виключно за державним замовленням, завдяки чому після завершення навчання молоді юристи-правоохоронці не стикаються із проблемою пошуку робочого місця, а продовжують проходження служби за місцем направлення.

Курсанти факультету наполегливо опановують найсучасніші досягнення юридичної науки та спеціальні дисципліни, отримують навички роботи із засобами спеціальної техніки та зброєю, а також активно займаються спеціальною фізичною підготовкою.

До складу факультету входять 3 кафедри:

• кафедра адміністративного права та адміністративного процесу;
  • кафедра адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки;
  • кафедра цивільно-правових дисциплін.

Висококваліфікований науково-педагогічний склад факультету постійно удосконалює методику викладання загальних та спеціальних навчальних дисциплін, використовуючи сучасні інноваційні технології та впроваджуючи передові напрацювання закордонних поліцейських навчальних закладів. Викладачі мають значний досвід у діяльності правоохоронних органів, адже неодноразово брали участь у виявленні та розслідуванні злочинів, перебуваючи на різних посадах в практичних підрозділах.

Силами провідних науковців факультету, з використанням багатого емпіричного матеріалу, проводяться ґрунтовні кваліфіковані наукові дослідження у правоохоронній діяльності. Курсанти факультету також долучаються до наукової діяльності: беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, різноманітних конкурсах наукових робіт, займаються у наукових гуртках: «Фортеця права «Arce Legis» (кафедра адміністративного права та адміністративного процесу), «Правоохоронець-науковець» (кафедра адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки), «Молодий цивіліст» (кафедра цивільно-правових дисциплін).

Матеріальна оснащеність факультету дає можливість, за бажанням курсанта, безоплатно мешкати в гуртожитку та харчуватися в їдальні університету увесь період навчання. За допомогою технології бездротового доступу у гуртожитку факультету існує можливість цілодобового підключення до локальної мережі університету та Інтернет.

Чимало курсантів факультету займаються творчою діяльністю у колективах університету. Під час навчання всіляко підтримуються ініціативи курсантів щодо їх участі у спортивних секціях університету, члени яких виконують нормативи кандидатів та майстрів спорту, стають призерами міжнародних турнірів, національних першостей та чемпіонатів світу.

Випускники факультету – це ерудовані юристи-правоохоронці, з міцною базою знань та чудовою фізичною формою, які творчо підходять до завдань забезпечення громадського порядку та протидії злочинності.

м. Одеса, Сабанський провулок, № 4.

Тел: (048) 709-50-82

E-mail: fpfpmgb.oduvs@ukr.net