Зустріч курсантів – слухачів заочної форми з керівництвом факультету

no18 жовтня пройшла зустріч слухачів 4-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності освітнього ступеня бакалавра, спеціальності «Правоохоронна діяльність», які навчаються за освітньою програмою «курсант – слухач заочної форми» з керівництвом факультету, а саме:en т.в.о. декана факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності полковником поліції Сергієм Медведенком та заступником декана факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності майором поліції Людмилою Панасенко.

У ході зустрічі було проведено анкетування з метою виявлення проблемних питань, з якими слухачі зіткнулися в практичній роботі. В анкетуванні взяли участь 22 слухачі.

За результатами анкетування було з’ясовано, що експериментальна програма «курсант – слухач заочної форми» має позитивний характер та схвалення з боку слухачів.