Завідувачка кафедри кримінального процесу університету виступила експертом на Odessa Criminal Law Forum «Золотий Дюк»

n-3n524 липня відбувся Odessa Criminal Law Forum «Золотий Дюк», який проводиться за ініціативою Асоціації адвокатів України. У заході взяло участь широке коло фахівців у сфері кримінального права та процесу.

Серед спікерів та експертів були адвокати, судді Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду, апеляційних судів, представники Верховної Ради України, НАБУ, ПАРЕ, правоохоронних органів.

n4У другій сесії форуму, присвяченій актуальним питанням досудового розслідування, за запрошенням в якості експерта виступила завідувачка кафедри кримінального процесу Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук підполковник поліції Ганна Тетерятник.

Під час панельної дискусії були обговорені питання електронного досудового розслідування, провадження за відсутності підозрюваного, особливості інформування громадськості про рух кримінальних проваджень, надання професійної правничої допомоги іншій особі, права та законні інтереси якої обмежуються на досудовому розслідуванні та багато інших цікавих питань.