Засідання спеціалізованої вченої ради в університеті

Сьогодні, 22 травня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось перше засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 41.884.001 щодо захисту дисертації Медведенка Сергія Вікторовича «Адміністративно-правові основи взаємодії Національної поліції України з громадськістю в правоохоронній діяльності» на здобуття ступеня доктора філософії.

f33c21df-a1ec-4deb-9a28-d3fafd50d646Засідання ради пройшло під головуванням доктора юридичних наук, доцента Денисової Аліни Володимирівни, завідувача кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ.

Опонентами виступили:

– доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Берлач Анатолій Іванович, професор кафедри адміністративного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який брав участь у засіданні ради з використанням засобу відеозв’язку в режимі реального часу;

– кандидат юридичних наук, доцент Кубаєнко Андрій Володимирович, доцент кафедри організації судових, правоохоронних органів та адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія».

Рецензенти:

– доктор юридичних наук, професор Галунько Віра Миколаївна, заступник декана Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ;

7018417a-96a0-4939-915e-646fc2a3609a– кандидат юридичних наук, доцент Заєць Олександр Михайлович, професор кафедри криміналістики та психології Одеського державного  університету внутрішніх справ.

Науковий керівник: Коропатов Олег Миколайович, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ.

За результатами захисту спеціалізована вчена рада прийняла рішення про присудження Медведенку Сергію Вікторовичу ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».

Колектив Одеського державного університету внутрішніх справ щиро вітає т.в.о. декана факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Сергія Медведенка з успішним захистом дисертації. Бажаємо невичерпної енергії, наснаги у професійному зростанні та подальших здобутків у науковій діяльності.