Заняття добровільної пожежної дружини Херсонського факультету

115У зв’язку з переведенням курсантів Херсонського факультету на дистанційну форму навчання стало неможливим, у випадку надзвичайної ситуації (пожежі), терміново зібрати осіб, що входять до позаштатної команди по ліквідації наслідків пожежі та стихійного лиха. З метою забезпечення пожежної безпеки факультету, запобігання виникнення пожеж проведено додаткові навчання членів добровільної пожежної дружини з числа працівників навчального закладу.

2617Під час проведення занять відпрацьовано порядок збирання членів добровільної пожежної дружини факультету та посадових осіб, відповідальних за пожежну безпеку у випадку виникнення пожежі, дій членів добровільної пожежної дружини при пожежі, виклику пожежно-рятувальних підрозділів та інше. У ході практичної частини заняття були відпрацьовані навички користування первинними засобами пожежогасіння, порядок вимкнення вентиляційних установок та зупинки електроспоживачів та послідовність евакуації людей та матеріальних цінностей.

Також членами добровільної пожежної дружини факультету проведено профілактичні огляди апаратури і електромереж, що можуть спричинити пожежу.