Заходи з нагоди 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Щороку студенти факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ активно беруть участь у заходах, присвячених вшануванню пам‘яті відомих українських письменників.

Саме тому, 5 березня було проведено святкування 205-річчя від Дня народження великого поета та художника, справжнього українця Тараса Григоровича Шевченка. На зустрічі представники факультету № 4 продемонстрували свої творчі навички у виконанні пісень та читанні віршів талановитого письменника не тільки українською, але й польською мовами.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Як відомо, світлу пам’ять великого українця шанують в багатьох куточках світу. Так, наприклад, його збірку поетичних творів «Кобзар» було перекладено на 137 мов. Деякі зі студентів підготували невеличкі розповіді про національного героя України. Адже не знати біографію цієї людини – сором для будь-кого, хто вважає себе справжнім українцем. Доля Тараса Григоровича Шевченка була незвичайна, він був поетом волі та добра під час ув‘язнення.

Захід було проведено з ініціативи та під керівництвом викладача кафедри українознавства Надії Шаповаленко та декана факультету Поліни Балтаджи. На свято було запрошено першого проректора Одеського державного університету внутрішніх справ Павла Барназа.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????