[gtranslate]

Випуск бакалаврів в ОДУВС

25 травня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск фахівців освітнього ступеня «бакалавр» (напрям підготовки «Правоохоронна діяльність») факультету № 1 навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання.

На початку урочистого зібрання проректор університету – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Андрій Холостенко від імені керівництва вишу та себе особисто привітав випускників із завершенням навчання та побажав успішно реалізувати здобуті в університеті навички і вміння, а також кар’єрного росту та утвердження в якості висококваліфікованих фахівців.

Дипломи фахівців освітнього ступеня «бакалавр» отримали 38 випускників, один з них – з відзнакою.

Завершилася церемонія вручення дипломів спільним фото на згадку.